ZYRTARE: Lista e ekipit të Real Madridit kundër Atletico Madridit

Zinedine Zidane ka ftuar 18 futbollistë të Real Madridit për ndeshjen e sotme ndaj Atletico Madridit ndaj Wanda Metropolitano.

Dani Carvajal është risia në ekip kurse mungojnë Gareth Bale, Keylor Navas dhe Mateo Kovacic.

Lista:

Porterët: Casilla, Moha.

Mbrojtësit: Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo, Theo.

Mesfushorët: Kroos, Modric, Casemiro, Asensio, Isco, Ceballos.

Sulmuesit: Cristiano Ronaldo, Benzema, Lucas Vázquez, B. Mayoral.Loading...
Propellerads

Leave a Reply