Zaev arrin në selinë e BESËS (FOTO)  

Në këto momentet lideri i LSDM-së dhe mandatari për formimin e Qeverisë së re, Zoran Zaev ka arritur  tek selia e Lëvizjes BESA, raporton SHENJA.

Lëvizja BESA ishte njëra nga partitë që ofroi nënshkrimet e deputetëve të sajë për liderin e LSDM-së, në mënyrë që ky i fundit të jetë mandatar për formimin e Qeverisë së re. Loading...
Propellerads

Leave a Reply