Ylli ka dy fjalë për Dafina Zeqirin (Video)

Ylli ishte vënë përball zgjedhjeve të emrave të njohur të estradës, gjë që në disa raste e konsideroi të vështirë.

Në mesin e artistëve, ai kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes Era Istrefit dhe Dafina Zeqirit.

Në videon e mëposhtme mund ta kuptoni se çfarë thotë Ylli për Dafinën. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply