VoxPop: Ja çka presin qytetarët nga Labi si deputet (Video)

Ai ka hyrë në partinë AKR dhe tashmë ka fituar edhe votat e mjaftueshme për tu bërë deputet e Kuvendit të Kosovës.

Në rubrikën VoxPop e cila realizohet në kuadër të emisionit Mirage, qytetarët kanë dhënë mendimet e tyre në lidhje me futjen e Labit në Kuvend.

Në videon e mëposhtme mund t’i kuptoni qëndrimet e qytetarëve dhe pritjet nga Labi pasi po bëhet deputet. /Lajmi.net/

 Loading...
Propellerads

Leave a Reply