Valverde: Këtë yll të Bundesligës e dua medoemos te Barcelona (FOTO)

Talenti i Borussia Dortmundit është prioriteti i katalunasve në afatin kalimtar.

Sipas “L’Equipe”, negociatat kanë filluar dhe po shkojnë drejt finalizimit, përcjellë “Lajmi.net”.

Bisedimet po i ndërmjetëson ambasadori i Barcelonës, Eric Abidal, i cili është është bashkëkombas i Dembeles. /Lajmi.net/

maxresdefaultLoading...
Propellerads

Leave a Reply