Tuna me “zogun e saj” çmend fansat

4

Kënga më e re e Tunës “Fenix” është shndërruar në një nga hitet më të dëgjuara të momentit. Shakatë me fjalën “Zogu i Tunës” dhe shqiptimi i shpeshtë i kësaj fraze në këngën e re ka bërë që Tuna të jetë këngëtarja më “in” e momentit.

Vetëm pak ditë më parë, në qytetin e Ferizajt, në një disko të madhe këngëtarja shkupjane ka bërë super spektakël.

Organizatorët edhe në posterat me Tunën bëjnë lojëra fjalësh. Madje, kanë arritur deri aty saqë në foto të vendosnin edhe një zog të vërtetë pule, për të thënë se Tuna do të jetë e ftuar.


TAG

Loading...
Propellerads

Leave a Reply