Top 5 futbollistët më të mirë të sezonit në La Liga (FOTO)

Pichichi – Leo Messi.

Portieri më i mirë – Jan Oblak

Asistuesi më i mirë – Luis Suarez

Lojtari që ka fituar më shumë topa – Llorente

Pasuesi më i mirë – N’Zonzi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6Loading...
Propellerads

Leave a Reply