Tiranë, arrestohet autori që tentoi të vriste 35-vjeçarin

Policia e Tiranës ka arrestuar autorin e plagosjes me armë të 35-vjeçarit, ngjarje e ndodhur mbrëmë rreth orës 23:50 në Babrru. Ai është Ladimir Kallja 24 vjeç, i cili pas një konflikti me 35-vjeçarin me iniciale U.M e qëlloi me pistoletë në këmbë. Uniformat blu sekuestruan armën e krimit, ndërsa Ladimir Kallja akuzohet për vrasje me dashje e mbetur në tentativë dhe armëmbajtje pa leje./tvklan.alLoading...
Propellerads

Leave a Reply