Takim Zaev-Ahmeti, në selinë e LSDM-së

Pasdite në orën 12:30 në selinë e LSDM-së do të mbahet takimi mes liderit të LSDM-së, Zoran Zaev dhe liderit të BDI-së, Ali Ahmeti.

Në takim pritet që Ahmeti dhe Zaev të diskutojnë për ndarjen e resorëve dhe ministrit.

Sipas Kushtetutës Zaev ka afat prej 20 ditëve për të formuar Qeverinë e re.Loading...
Propellerads

Leave a Reply