Etiketime:

“Gazzetta dello Sport” zbulon sa do të mungojë De Sciglio

Mattia De Sciglio do të mungojë për tri deri në katër javë te skuadra e Juventusit. Përforcimi i ri i ardhur nga Milan u dëmtua gjatë ndeshjes kundër...

Dy ditë, një milion për ‘Skifterja e zemrës’ (Video)

Ky projekt muzikor ishte dedikim i Besit për bashkëshorten e tij Xhensilën, me të cilën janë të martuar qe 18 ditë, shkruan lajmi.net Mirëpo, përpos Xhensilës...

Arti shpjegon se çka deshi të thoshte me shkrimin e lënë në foton me Nexhmije Pagarushën (Foto)

Kësaj fotoje, ai ia la një shkrim, që ishte thumbim për koleget e tij, por,që në fakt u keqkuptua nga njerëzit, shkruan lajmi.net Në shkrim, ai tha se kur...

Do të befasoheni ku ka shkuar Neymar pas problemit me Cavanin (FOTO)

Neymar dhe Edinson Cavani janë përplasur gjatë ndeshjes mes Paris Saint-Germain dhe Olympique Lyon në Ligue 1, të dielën. Por, sulmuesi brazilian nuk është...

Dafina: Mu shqye fustani në dasmë, qëndroja si statujë teksa këndoja (Video)

Këngëtarja Dafina Dauti këtë verë që po e lëmë pas, ka filluar sezonin e parë në dasma, shkruan lajmi.net E ngjarja që i ndodhi në një dasmë në Malishevë...

Neymar – Cavani, lajm i madh nga Mbappe

Kylian Mbappe ka konfirmuar problemin mes dy bashkëlojtarëve të tij nga Paris Saint-Germain, Edinson Cavani dhe Neymar. Dyshja u përplasën për një penallti gjatë...

Lamtumirë Valencia, Zaza kthehet në Serie A

Simone Zaza ka probleme te skuadra e Valencias dhe me trajnerin Marcelino. Sulmuesi italian së fundmi ka mbetur jashtë formacionit bazë duke shprehur pakënaqësinë...

Edona: Muzika ka ndryshuar me themel, këngëtaret e reja janë vetëm kopje (Video)

Ajo ka kënduar edhe në vitet e ’90-ta kur kishe tjetër muzikë, por këndon edhe sot në kohën moderne, shkruan lajmi.net Edona në emisionin ‘Mirage’ ka folur...

Man Utd dhe Bayern Munich nisen në Itali për përforcimin e ri (FOTO)

Manchester United dhe Bayern Munich janë në garë për transferimin e mesfushorit të Lazios, Sergej Milinkovic Savic. Mediat italiane raportojnë se përfaqësues të...

Po e synon karrierën ndërkombëtare por ja cilën këngëtare shqiptare me famë botërore e pëlqen Baby Gee (Video)

Ajo është vënë përballë emrave të kolegëve të saj, prej të cilëve më pas ka bërë zgjedhjet, shkruan lajmi.net E në mes dy emrave të njohur botërisht,...