Shyhretja filloi pushimet, kaq sportive nuk e keni parë kurrë (Foto)

Edhe Shyhretja ka filluar pushimet këto ditë, para fillimit të sezonës së dasmave, ku siç ka thënë edhe ajo në intervista, datat i ka të rezervuara, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, Shyhretja publikoi një foto me të cilën tregoi se pushimet për të sapo filluan.

Ajo që të bie në sy, është stili i këngëtares, jemi mësuar ta shohim gjithmonë elegante në skenë, por kësaj radhe u shfaq shumë sportive dhe e kombinuar me veshje të brendit ‘Adidas’. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply