Ronaldo ende në pushime, konfirmohet nëse do të luajë në “Camp Nou” ndaj Barcelonës

Përkundër pushimeve të zgjatura, portugezi do të jetë i gatshëm për sfidën e Superkupës së Spanjës më 13 gusht ndaj Barcelonës.

Sipas “Marcas”, gjendja fizike e Ronaldos është e mirë dhe ai nuk vuan nga ndonjë lëndim, përcjellë “Lajmi.net”.

Lojtari mori pjesë në Kupën e Konfederatave me Portugalinë, duke e mbyllur atë në mënyrë të përsosur fizike.

Ronaldo do të mbërrijë javën e ardhshme në Madrid për testet mjekësore para sezonit të ri. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply