Roma me trajnerin e kërkuar nga Barcelona? (FOTO)

Trajneri i Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde po kërkohet nga Roma, pasi pëlqehet shumë nga drejtori sportiv, Monchi, raportojnë mediat spanjolle.

Valverde ka zgjuar interesim nga Barcelona, përcjell “lajmi.net”.

Por, Roma tenton befasinë duke e sjell në Olimpico. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6Loading...
Propellerads

Leave a Reply