Rita Ora zhvishet për revistën britanike “GQ”

rita

Këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora është shfaqur mjaft seksi në kopertinën e revistës britanike “GQ”.

Këngëtarja 22-vjeçare ka veshur vetëm një palë pantallona të zeza ndërsa pjesën e gjoksit e ka mbuluar me duar.

Në një prej fotografive të publikuara në revistën “GQ”, bukuroshja kosovare shfaqej mjaft joshëse e veshur me një fustan të gjatë dhe me këpucë me taka ngjyrë blu.


TAG

Loading...
Propellerads

Leave a Reply