Reali dhe Bayerni bëjnë shkëmbimin e dekadës (FOTO)

Kërkesa për largim nga Cristiano Ronaldo ka bërë që drejtuesit e Realit të shikojnë alternativat në treg.

Një lojtar shumë i kërkuar nga Reali gjatë viteve të fundit ka qenë sulmuesi Robert Lewandowski, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Don Balon”, Bayerni do t’i propozojë Realit shkëmbimin mes Lewës dhe Ronaldos, ndërsa ofertës mund t’ia shtojë edhe disa miliona. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply