PËRPLASEN VESELI DHE TARAVARI !

Aleanca për Shqiptarët jozyrtarisht po shqyrton kandidaturat për kreun e komunës së Gostivarit për zgjedhjet e ardhshme. Por si opsion është edhe Arben Taravari, sekretari gjeneral i LR-PDSH. Por nga ana tjetër, vulën finale për kandidaturën në Gostivar duhet ta jap edhe kryetari i RDK-së, Vesel Memedi, sic meson gostivari24 Veseli nuk do te leshoi pe për Qytetin e Gostivarit dhe ka kritikuar ashpër mendimin për kandidaturën e Arben Taravarit./gostivari24.comLoading...
Propellerads

Leave a Reply