Përleshja e armatosur në Tetovë përfundon me lëndime të lehta

Informatat më të reja flasin se asnjë nga të rinjtë e përfshirë në incident nuk kanë marrë lëndime serioze, njofton SHENJA.

Dëshmitarët nga vendngjarja mohojnë zërat për numrin e madh të të plagosurve. Shumica e të lënduarve janë nga rrahja, gjësendet e forta dhe pjesët e qelqit nga dritaret e thyera. Sipas dëshmive nga tereni, vetëm njëri nga të personat e përfshirë ka plagë nga plumbat, ndërsa të tjerët janë lënduar nga gjësendet tjera. Akoma priten të dhënat e para zyrtare nga SPB-Tetovë dhe Klinika e Tetovës.Loading...
Propellerads

Leave a Reply