Nuk ia del të bëhet deputete, i kthehet profesionit së këngëtares (FOTO/ VIDEO)

Atë e kanë votuar vetëm 497 bashkëvendas nga Vushtrria, e duke u bazuar në këtë ajo do ta ketë të vështirë të ulët në Kuvendin e Kosovës.

Këngëtarja ishte kandidate për deputete nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Ajo është e martuar me futbollistin e njohur, Shefki Kuqi dhe jeton në Finlandë. /Magazina.alLoading...
Propellerads

Leave a Reply