Neymar – Cavani, lajm i madh nga Mbappe

Kylian Mbappe ka konfirmuar problemin mes dy bashkëlojtarëve të tij nga Paris Saint-Germain, Edinson Cavani dhe Neymar.

Dyshja u përplasën për një penallti gjatë ndeshjes kundër Olympique Lyon në Ligue 1, të dielën.

Kurse, Mbappe ka konfirmuar se Cavani ishte i shqetësuar gjatë duelit.

“Ai humbi një penallti, nganjëherë ndodh që i shënon, nganjëherë jo”, deklaroi Mbappe, përcjell “lajmi.net”.

“Ishte pak sa i frustruar, por është futbollist i madh, do të shënoj më shumë gola”, theksoi ai. /Lajmi.net/
Loading...
Propellerads

Leave a Reply