Nevzat Bejta dhe BDI kanë dështuar në Gostivar

Amet Sallmani përsëri thumbon Nevzat Bejtën ja cfarë ka shkruar në rrjetin social ”FACEBOOK”.

Nevzat Bejta dhe BDI kane deshtuar ne Gostivar … mundesia per ringjallje eshte ZERO. Nuk shpetojne edhe sikur ti ndertojne 10 ura te reja!/gostivari24Loading...
Propellerads

Leave a Reply