Mourinho nënshkruan me futbollistin veteran, 35 vjeç (FOTO)

Jose Mourinho pritet ta mbaj në skuadër edhe për në sezon mesfushorin veteran, Michael Carrick.

“BBC Sport” raporton se mesfushori anglez do ta vazhdojë qëndrimin në Old Trafford.

Carrick përkundër moshës  35-vjeç ka kaluar një edicion pozitiv në Manchester United. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy SLoading...
Propellerads

Leave a Reply