Morenës i shkruan “Balena Blu”, kjo është përgjigja (Foto)

Meqenëse u mësua se nivelet e rrezikshme të kësaj loje po bëjnë shumë fëmijë të vrasin jetën, atëherë u kuptua që çështja është serioze, shkruan lajmi.net.

Por, nuk lihen anash as batutat në lidhje me këtë faqe, ku persona anonim hapin llogari në emrin e ‘Balena Blu’ dhe u dërgojnë mesazhe personave të caktuar.

Një të tillë e ka marrë edhe Morena, e cila ishte irrituar me atë mesazh, ajo e publikoi në rrjete sociale bashkë me përgjigjen që i ka shkruar. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply