Maturantja nga Peja e dizajnoi vet fustanin për maturë, ja si është dukur ajo (Foto)

Prandaj, maturantja nga Peja, Donika Loci, ka vendosur që edhe për mbrëmje të maturës, fustanin ta dizajnojë vet, shkruan lajmi.net

Duke zgjedhur material dhe ngjyra interesante, ajo dukej tejet bukur.

Donika ka realizuar edhe një set të fotografike në të cilat ka paraqitur sharmin e saj.

E pasi fustanin e dizajnoi vet, padyshim që maturantja do të vazhdojë të realizojë ëndrrën e saj dhe të bëhet dizajnere./Lajmi.net/

18555027_1323775457692181_788645677_n 18579256_1323775501025510_1009182896_n 18554990_1323775487692178_2009649066_n 18622980_1323775464358847_551306898_n 18578811_1323775377692189_1247369347_n 18575107_1323775437692183_530148447_o 18578908_1323775374358856_1811590802_n 18600663_1323775434358850_1745708423_nLoading...
Propellerads

Leave a Reply