Ky është vendi që Marina dhe Geti zgjodhën të pushojnë (Foto)

Ata kanë lënë prapa angazhimet dhe udhëtuan drejt Shteteve të Bashkuara, në Florida, shkruan lajmi.net.

Me të arritur në këtë vend, çifti kanë filluar t’i shpërndajnë imazhet e para nga lokacioni ku po qëndrojnë.

Ky duhet të jetë një pushim relaksues për çiftin, para dasmës, ngase në bazë të asaj që flitet në medie, ata së shpejti do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply