Griezmann: Juventus – Real Madrid, ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve (FOTO)

Antoine Griezmann beson se Juventus do ta mposhtë Real Madridin në finalen e Ligës së Kampionëve.

“Juventus do ta fitojë Ligën e Kampionëve”, deklaroi Griezmann për “El Larguero”, përcjell “lajmi.net”.

“Kurse, Gigi Buffon e meriton Topin e Artë”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6Loading...
Propellerads

Leave a Reply