Futbollisti i vetëm i Real Madridit që nuk e festoi fitoren ndaj Celta Vigos (FOTO)

Ky ishte postimi i thjeshtë nga James Rodriguez në profilin e tij në Twitter:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6Loading...
Propellerads

Leave a Reply