Fotot e reja të binjakëve të Ronaldos, janë bërë hit në internet (FOTO)

Ndërkohë motra e portugezit, Elma, ka publikuar foto në rrjetet sociale me binjakët, Mateo dhe Eva.

Fëmijët janë të lindur nga një nënë surrogate, ashtu si fëmija i parë, Cristiano Junior.

CR7 në tetor do të bëhet prind për herë të katërt, pasi raportohet se Georgina Rodriguez është shtatzënë dhe ka një vajzë.

303940 303941Loading...
Propellerads

Leave a Reply