FOTO/ Zjarr në Çegran, Rrezikohen banorët !

FOTO LAJM GOSTIVARI24

 Në afërsi të f. Çegran dhe f. Vollkovisë  ka kapluar zjarr i madh dhe rrezikohen banoret e të dy fshatrave/GOSTIVARI24

 

 Loading...
Propellerads

Leave a Reply