E pabesueshme çfarë thotë Ylli për Noizyn (Video)

Ylli u vu përball emrave të njohur të estradës, në mesin e të cilëve kishte për ‘detyrë’ të zgjedhte një prej tyre.

Po ashtu, ai zgjodhi mes dy reperëve nga dy labele të ndryshme, Getit dhe Noizyt, në këtë rast deklarata e tij për Noizyn ishte shumë e habitshme.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 0:53 dhe kuptoni çfarë i tha Ylli, Noizyt. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply