Dua Lipa po ‘thyen’ rekord me “New Rules”, ja pse (Video)

Kënga po pëlqehet mjaft shumë nga publiku dhe vetëm pak ditë pas publikimit ajo ka arritur shifra të mëdha klikimesh në Youtube, shkruan lajmi.net.

Dua Lipa sapo ka ‘shkelur’ shifrën prej 18 milionë klikimesh dhe nga dita e lansimit vazhdon të jetë në majat e top-listave botërore.

Ditë më parë, Dua mbajti koncert në Rumani, para një publiku shumë të madh në numër, performanca e të cilës u përfol shumë, si një sukses i radhës për të. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply