Do të befasoheni ku ka shkuar Neymar pas problemit me Cavanin (FOTO)

Neymar dhe Edinson Cavani janë përplasur gjatë ndeshjes mes Paris Saint-Germain dhe Olympique Lyon në Ligue 1, të dielën.

Por, sulmuesi brazilian nuk është shqetësuar shumë për telashet e shfaqura.

Ai ka udhëtuar për në Londër ku është takuar me kampionin e botës nga Formula 1, Lewis Hamilton, përcjell “lajmi.net”.

Ata të dy ishin prezent duke u shoqëruar me dyshen e modeleve të Victoria’s Secret, Barbara Palvin dhe Winnie Harlow. /Lajmi.net/
Loading...
Propellerads

Leave a Reply