Dalin imazhe nga klipi i ri i Ritës (Foto)

Pasi ka publikuar këngën vetëm në versionin akustik, ajo po punon për të sjellë këngën bashkë me klip, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe gjatë xhirimit të klipit, të cilin pritet ta lansojë shumë shpejt.

Kënga e re e saj, është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë afro 10 milionë klikime. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply