Courtois fillon bisedimet me klubin e madh evropian (FOTO)

Chelsea ka filluar bisedimet për vazhdimin e kontratës me portierin Thibaut Courtois, ka bërë të ditur “Sky Sports News”.

Reprezentuesi belg ka zgjuar interesim nga Real Madrid.

Por, “Blues” kanë filluar bisedimet për të konfirmuar të ardhmen e tij në Stamford Bridge. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6Loading...
Propellerads

Leave a Reply