Çfarë nënkupton ky imazh i Getit me Marinën? (Foto)

Pas Miamit dhe Meksikës, çifti kanë vendosur që të relaksohen disa ditë në Itali, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Geti ka publikuar një imazh i cili bën të gjithë konfuz, pasi shfaqet bashkë me Marinën por në një moment që nuk kuptohet se ku janë.

Supozohet se çifti gjenden në parashutë, në një aventurë më ndryshe prej rutinës, por megjithatë është shumë moment konguz. /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply