Kategoria: Showbiz

Bon Bon e Era Istrefit dëgjohet në Bernabeu (Video)

“BonBon” po dëgjohet gjithandej nëpër botë. Kënga hit e këngëtares nga Kosova me të vërtetë ka pushtuar të gjitha vendet e Evropës. Madje, ‘Bonbon’...

Noga: Kristela po të më donte, do vinte me mua në det, turpërohej nga pamja ime

Noga thotë se Kristela nuk e ka dashur kurrë. Jep edhe shumë arsye Sepse po të ishte e dashuruar, sadopak të më donte nuk do të largohej nga shtëpia pa asnjë...

“Arifhikmeti” inspirohet nga Messi, ja stili i ri i flokëve (Foto)

Ndryshimi i stilit që Leo Messi bëri duke i bërë flokët e bardha bëri bujë të madhe. Por si duket futbollisti me stilin e ri po shërben si model për të...

Koncerti i Dua Lipës nëpërmes videove (Video)

Dua Lipa ka zgjedhur Prishtinën si destinacionin e saj të radhës për të kënduar. Dua Lipa koncert 3 – Express by GazetaExpress Dua Lipa koncert –...

Cristiano Ronaldo dhe Cassandre Davis (FOTO)

Cristiano Ronaldo, përveç futbollit, po korrë suksese edhe në jetën private. Ai është kapur mat me modelne amerikane, Cassandre Davis Ylli i Real Madridit,...

“Unë nuk mund të jem pjesë e një bote ku burrat i veshin gratë e tyre si prostituta dhe ku dashuria nuk ekziston më”

“Unë nuk mund të jem pjesë e një bote ku burrat i veshin gratë e tyre si prostituta duke treguar çdo gjë që duhet të mbrohet. Ku nuk ka asnjë koncept nderi...

Sia ka punuar këngë për Era Istrefin

Përpos me Sia, këngëtarja kosovare do të punojë edhe me producentë të famshëm, me ata që punon këngëtarja Rihanna dhe Justin Bieber. Këngëtarja e famshme...

Jim Morrison ishte një demon?

“James Douglas Morrison (1943-1971)”, shkruhet në pllakën metalike të varrit të liderit të “The Doors” shoqëruar me një thënie klasike greke, “Ishte...

Njihuni me sozinë e Di Kaprios, njeriu që po fiton shumë para nga ngjashmëria (VIDEO)

Roman Burcev nga Rusia ka siguruar pjesëmarrjen në një reklamë të vodkës, falë ngjashmërisë me aktorin e famshëm hollivudian, Leonardo DiCaprio. Mediat...

Shokon Soni Malaj: Femrat janë të qelbura, i bëjnë banjot shumë pis

E ftuar në emisionin e fundit të sezonit, në “Zonë e Lirë”, këngëtarja e cila së fundi ka hapur së bashku me partnerin e ri një kafene, tregoi se...