Kategoria: Showbiz

Arian Çani nuk ik nga Shqipëria. Ishte në gurbet, por u kthye në Shqipëri dhe u bë milioner

E provoi nje here kurbetin kur sa kishte mbaruar fakultetin iku ilegalisht ne France. Jetonte e punonte me disa arabe ne nje geto te Parisit si hamall ne nje supermarket...

Aktorja shqiptare bëhet “Nuse e Stambollit” (Video)

Asli Enver, aktorja shqiptare po vazhdon të krijoj karrierë artistike në kinematografinë turke. Aktorja 32-vjeçare po shfaqet me mjaft sukses në serialin e ri...

Kënga “banale” e Madonnës për Trumpin

Pjesëmarrja në protestat kundër Donald Trumpit ka kaluar të gjitha pritshmëritë, duke sinjalizuar kundërshtitë e mëdha popullore me të cilat do të përballet...

A e ndihmoi Noizyn për kontratë i njohuri si Party King, Sado Maksuti?

Këngëtarja e njohur Enca kishte thënë se ka nënshkruar kontratë me Universal Music Group, duke e quajtur këtë një sukses shumë të madh në karrierën e saj,...

Asnjë televizion nuk i merr “Stupcat” për këtë fundvit, kjo është arsyeja

Jemi mësuar që në çdo fundvit ata t’i shohim në ekranet televizive duke na argëtuar me humorin e tyre. Por këtë vit grupin humoristik “Stupcat” nuk do...

De Niro për Trumpin: Tani nuk mund ta grushtoj sepse është president

Aktori Robert De Niro ka thënë se tani nuk e ka mundësinë që ta grushtojë Donald Trumpin sepse tani është president, teksa ka shtuar se do të analizojë se...

Dua Lipa rrëfen sekretin e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka dhënë së fundi një intervistë për Spin Magazine, ku ka zbuluar shumë detaje nga rreth jetës private dhe...

Vajza 4 vjeçe që flet 7 gjuhë, mahnitë jurinë në emision televiziv

Një vajzë 4-vjeçare ka mahnitur audiencën në një emision televiziv, duke folur 7 gjuhë të ndryshme. Videoja e Bella Devyatkina është duke qarkulluar me të...

E lidhur, torturuar dhe e përdhunuar! Angelina Jolie zbulon një sekret të Illuminatit! (Video)

Duket se shkurorëzimi mes Brad Pitt dhe Angelina Joliet do të nxjerrë në shesh shumë të pathëna rreth jetës private të ish-çiftit. Pasi u shfaqen pamje ku...

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Jolie nga Brad Pitt

Angelina Jolie i ka kërkuar bashkëshortit të saj Brad Pitt që të bëjë gati letrat e divorcit pasi ka zbuluar se ai kishte një lidhje të fshehtë me kolegen e...