Kategoria: Lifestyle

Emina uron me fjalë të veçanta bashkëshortin (Foto)

Emina dhe Sam kanë nisur pushimet e gjata verore disa javë më parë, duke shëtitur kështu nëpër brigjet e shumë bregdeteve, shkruan lajmi.net. Sot ata kanë një...

Liberta rrëfen për takimin me Kemalin në aeroport (Video)

Liberta rrëfeu të pathëna rreth emisionit të cilin e udhëheq si dhe për jetën e saj private. Javë më parë bëri bujë në medie takimi i saj me aktorin e...

‘Ska inat’ kënga më e dëgjuar në Zvicër (Foto/Video)

Për vetëm 5 ditë nga data e publikimt, kënga po pritet mirë nga publiku dhe ka kaluar shifrën prej 1 milion klikimesh, shkruan lajmi.net. Por, ky nuk është...

Fifi zbulon detaje rreth projektit “bombë” me Aurela Gaçen (Video)

Fifi rrëfeu për jetën private, angazhimet rreth projekteve të reja dhe në veçanti foli për projektin “madhështor” që po sjell me Aurela Gaçen. Për...

Çiftet, një guidë e vogël për grindjen “e duhur”

Është një mënyrë e përballjes me partnerin, në të cilën pohohet pozicioni juaj në mënyrë konstruktive dhe pa i bërë keq raportit tuaj U ndodh të...

Ryva publikon foto pa grim, ja si duket (Foto)

Por, kemi edhe prej tyre që guxojnë të dalin pa grim ashtu siç bëri këngëtarja Ryva Kajtazi kësaj radhe, shkruan lajmi.net. Në këtë mëngjes, Ryva ka...

Foto të rralla të Divizionit SS-Skanderbeg

Nga Armand Plaka Në fakt për Divizionin e 21-të malor SS “Skanderbeg” tashmë është shkruar në një volum të konsiderueshëm dhe po ashtu kanë dalë në...

Tensioni i ulët i gjakut dhe shkaqet kryesore

Hipotensioni përkufizohet si rënia e tensionit arterial nën 90 me 60 mmHg, i cili shkakton simptoma klinike si marrje mendsh, errësim të shikimit, mungesë...

Jo vetëm femrat!Edhe meshkujt e skenës vishen njësoj (Foto)

Kjo natyrisht nuk do të ketë qenë lajm i mirë për to pasi secila synon të jetë unike dhe e veçantë. Në raste të tilla ato shpeshherë janë akuzuar edhe për...

Kur versioni ‘Remix’ pëlqehet më shumë se origjinali (Video)

Arilena Ara mori shumë komente pozitive por edhe shumë klikime në kanalin Youtube, duke mbledhur mbi 10 milionë të tilla, shkruan lajmi.net Mirëpo, versioni...