Kategoria: Qyteti

Mr. Rexhepi i BESËS, Takim me Tregtarët në Zemër të Negotinës së Pollogut (FOTO)

Kandidati i Lëvizje BESA për kryetar të Komunës së Vrapçishtit, Mr. Rexhep Rexhepi sot ka takuar tregtarët në zemër të Negotinës së Pollogut. Ai nga afër,...

Nevzat Bejta u dhuron kundërkandidatëve hartë me projektet e realizuara në Gostivar

Kandidatët për kryetar komune në Gostivar kanë zhvilluar një takim informal për të shprehur angazhimin për një fushatë të mirë dhe pozitive. Nevzat Bejta,...

NEVZAT BEJTA ËSHTË PASURUAR ME DY QENDRA TREGTARE

ANTONIO MILLOSHOVSKI: NEVZAT BEJTA ËSHTË PASURUAR ME DY QENDRA TREGTARE Në debatin  për nevojën e sjelljes së Ligjit për Gjuhët, deputeti i VMRO-DPMNE-së,...

Hisen Shabani, është detyruar nga ASH-ja e Selës për të Kandiduar në Vrapcisht !

Hisen Shabani kandidati i ash-së për komunën e vrapcishtit, është detyruar nga partia dhe kreu i saj Ziadin Sela për të kandiduar për kryetar të mundshëm në...

Kush është krahu i djathtë i Asafit që mobilizoi tërë Gostivarin (FOTO/VIDEO)

Ai nuk parapëlqen të shfaqet shumë në publik, mirëpo është i pranishëm në çdo hap të kandidatit të Lëvizjes BESA në komunën e Gostivarit, Asaf Ademit....

(FOTO/LAJM) Sondazhet Reale, nxjerrin të Parin Rexhepin e BESËS në Komunën e Vrapçishtit

Sipas një sondazhi të realizuar online, Rexhepi i BESËS është kandidati më serioz i zgjedhjeve të 15-të tetorit për Komunën e Vrapçishtit, ku shihet edhe...

(RAJONI.NET) DOKUMENT: Anketa e brendshme, BDI humb zgjedhjet në Tetovë BESA fituese absolute

BDI e humb Komunën e Tetovës me cilin do nga dy kandidatët të garojë. Këtë e dëshmon një anketë e brendshme e porositur nga BDI për nevoja të partisë, të...

Asaf Ademi fitues absolut, Kështu thonë Sondazhet dhe Qytetarët e Gostivarit (Dokument)

Asaf Ademi fitues i Zgjedhjeve Lokale në Gostivar Në njërën nga anketimet më reale në internet të bazuar në 2500 votues unik, pas shpalosjes së platformës së...

Zyrtare: Rexhep Rexhepi, Kandidat i Lëvzijes BESA për Komunën e Vrapçishtit

Në zgjedhjet lokale të 15-të tetorit Levizja BESA në Komunën e Vrapçishtit do të garon me Rexhep Rexhepin Magjistër i Psikologjisë. Mbrëmë, 09.09.2017 Levizja...

THEMELOHET SHTABI ZGJEDHOR PËR ZGJEDHJET LOKALE NE GOSTIVAR

-Në hapësirat e selisë së Lëvizjes Besa në Gostivar, sonte më datë 9 shtator, u bë themelimi i Shtabit Zgjedhor Komunal, ku në mënyrë unanime në krye të...