Kategoria: Qyteti

Asaf Ademi, Takim me banorët e fshatrave të malësisë së Gostivarit

Asaf Ademi bashkë me shefin e shtabit komunal z.Emrli Asani vizituan fshatrat e malësisë së Gostivarit  Takim me banorët e fshatrave të malësisë së Gostivarit,...

Shfaqen problemet e para te Lëvizja BESA, Shtabi qendror në f. Dobërdoll tepër i vogël për aktivistët e Lëvizjes BESA (FOTO)

Ky shkrim është i huazuar nga Faqja Zyrtare e kandidatit të Lëvizjes BESA për kreun e Komunës së Vrapcishtit Mr. Rexhep Rexhepi Në hapjen e Shtabit Komunal...

Tërheqja Taktike e Bajram Kadrisë, Gajur Rushiti në ”hall”

Ish kryeatri i Komunës së Vrapcishtit z. Bajram Kadria ka bërë një tërheqje taktike dhe mjaftë dinake, duke parë realitetin në teren dhe dëshpërimin e...

Mr. Eljesa ef. Asani, i pari në botë për lexim të bukur të Kur’anit

Muftinia e BFI – Gostivar Përmes rrjetit social facebook ka njoftuar se Maestro Eljesa ef. Asani ka fituar vendin e parë në “Garat botërore të 24-ta me...

Asaf Ademi pritet nga Kryeministri i Turqisë

Me ftesë të kryeministrit të Republikës së Turqisë z.Binali Jëlldërëm, kandidati i Lëvizjes Besa për komunën e Gostivarit, z.Asaf Ademi, i Shoqëruar me...

Pritje madhështore për Rexhepin e BESËS (FOTO)

Rexhepi i BESËS, E Nis Fuqishëm nga Fshati Negotinë ! Në hapjen e shtabeve vendore në fshatrat Negotinë dhe Sanakos, Mr. Rexhep Rexhepi, kandidati i Lëvizjes BESA...

Aleanca për Shqiptarët promovon kandidatin për kryetar në Gostivar

Aleanca për Shqiptarët e Zijadin Selës, mbrëmë aktivitetet e saja parazgjedhore i ka zhvilluar në qytetin e Gostivarit, ku edhe është promovuar kandidati për...

Rexhepi i BESËS: Ura në Negotinë do të ndërtohet, nuk lejojmë të vihen në ”rrezik” fëmijët tanë (FOTO)

Në faqen zyrtare në facebook Mr.Rexhep Rexhepi kandidati i Lëvizjes BESA për kreun e Komunës së Vrapcishtit shkruan: Ura në rrezik, Në cdo moment mund të...

REXHEPI I BESËS, TAKIM ME QYTETARËT, URA NË NEGOTINË GATI TË SHEMBET (FOTO)

Në faqen zyrtare në facebook Mr.Rexhep Rexhepi kandidati i Lëvizjes BESA për kreun e Komunës së Vrapcishtit shkruan: Ura në rrezik, Në cdo moment mund të...

Bejta paralajmëroi ndërtim të një sheshi të ri në qendër të qytetit

Nevzat Bejta, kandidat për kryetar i Komunës së Gostivarit i BDI-së i shoqëruar nga kandidati për anëtarë këshillit zyrtarisht e filluan fushatën parazgjedhore...