Kategoria: Qyteti

NEVZAT BEJTA ËSHTË PASURUAR ME DY QENDRA TREGTARE

ANTONIO MILLOSHOVSKI: NEVZAT BEJTA ËSHTË PASURUAR ME DY QENDRA TREGTARE Në debatin  për nevojën e sjelljes së Ligjit për Gjuhët, deputeti i VMRO-DPMNE-së,...

Hisen Shabani, është detyruar nga ASH-ja e Selës për të Kandiduar në Vrapcisht !

Hisen Shabani kandidati i ash-së për komunën e vrapcishtit, është detyruar nga partia dhe kreu i saj Ziadin Sela për të kandiduar për kryetar të mundshëm në...

Kush është krahu i djathtë i Asafit që mobilizoi tërë Gostivarin (FOTO/VIDEO)

Ai nuk parapëlqen të shfaqet shumë në publik, mirëpo është i pranishëm në çdo hap të kandidatit të Lëvizjes BESA në komunën e Gostivarit, Asaf Ademit....

(FOTO/LAJM) Sondazhet Reale, nxjerrin të Parin Rexhepin e BESËS në Komunën e Vrapçishtit

Sipas një sondazhi të realizuar online, Rexhepi i BESËS është kandidati më serioz i zgjedhjeve të 15-të tetorit për Komunën e Vrapçishtit, ku shihet edhe...

(RAJONI.NET) DOKUMENT: Anketa e brendshme, BDI humb zgjedhjet në Tetovë BESA fituese absolute

BDI e humb Komunën e Tetovës me cilin do nga dy kandidatët të garojë. Këtë e dëshmon një anketë e brendshme e porositur nga BDI për nevoja të partisë, të...

Asaf Ademi fitues absolut, Kështu thonë Sondazhet dhe Qytetarët e Gostivarit (Dokument)

Asaf Ademi fitues i Zgjedhjeve Lokale në Gostivar Në njërën nga anketimet më reale në internet të bazuar në 2500 votues unik, pas shpalosjes së platformës së...

Zyrtare: Rexhep Rexhepi, Kandidat i Lëvzijes BESA për Komunën e Vrapçishtit

Në zgjedhjet lokale të 15-të tetorit Levizja BESA në Komunën e Vrapçishtit do të garon me Rexhep Rexhepin Magjistër i Psikologjisë. Mbrëmë, 09.09.2017 Levizja...

THEMELOHET SHTABI ZGJEDHOR PËR ZGJEDHJET LOKALE NE GOSTIVAR

-Në hapësirat e selisë së Lëvizjes Besa në Gostivar, sonte më datë 9 shtator, u bë themelimi i Shtabit Zgjedhor Komunal, ku në mënyrë unanime në krye të...

Ish Ushtari i UCK-së Arben Taravarit: Të ofendosh të tjerët vetëm pse besojnë dhe mendojnë ndryshe, nuk është etikë e Gostivarasve!

Ish ushtari i uck-se Armin Braimi e ka paralajmruar Taravarin se ofendimet nuk janë etike vetëm pse mendojnë të tjerët ndryshe, Të ofendosh të tjerët vetëm pse...

Afan Elezi: Data e fillimit të qeverisjes me Besë, qeverisjes me dinjitet është 15 Tetor, Ju vendosni!

Shkruan: Afan Elezi Kërkesa e juaj të dashur miq tash më po realizohet. Ju kërkuat që ne të angazhohemi që ti gjejmë djemt më të mirë që i ka qyteti, ju...