Blerim Sejdiu i BESËS: Tani BDI e ka radhën të shkojë në histori

Pasi Zoran Zaev e mori mandatin nga presidenti Ivanov për të formuar Qeveri, menjëherë ka zhvilluar takim me përfaqësuesit e Lëvizjes BESA, edhe atë në selinë e kësaj partie. Këto zhvillime, i ka komentuar Blerim Sejdiu nga Lëvizja BESA, edhe atë duke goditur rëndë BDI-në e Ali Ahmetit. “E dijmë se BDI dhimbjen e humbjes së VMRO-së e përjeton dyfisht: Njëherë se ia prishëm lojën kundër shqiptarëve dhe hera e dytë se tani rradhën e ka ajo të shkojë në histori!”, ka shkruar Sejdiu në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

 Loading...
Propellerads

Leave a Reply