Alcantara befason të gjithë me vendimin për të ardhmen

Thiago Alcantara ka vendosur të largohet nga Bayerni i Munichut.

Katalunasi nuk ka hapëisra dhe nuk është i lumtur më në Gjermani, përcjellë “Lajmi.net”.

Mediat gjermane raportojnë që ai dëshiron të transferohet në Premierligë.

Skuadra e re e mesfushorit nuk është mësuar ende . /Lajmi.net/Loading...
Propellerads

Leave a Reply